×

Напишіть нам

Авторство цього винаходу у світі меблів приписують собі багато країн. Існує думка, що шафи-купе розробили італійські дизайнери спеціально для масового типового житла. Також є припущення, що своєю появою шафа-купе зобов`язана Наполеону Бонапарту. "До пуття" шафу-купе довели в середині минулого століття практичні американці. Вони замінили ширму дверима, припасували до неї пластикові коліщатка і пустили по "вузькоколійці". Двері почали відкриватися не традиційно "на себе", а вбік. Нині шафи-купе стали невід`ємною частиною сучасного інтер`єру.

Якщо ви вирішили придбати шафу-купе, але не знаєте, як зробити правильний вибір, скористайтеся наступними порадами.

Порада 1. Визначте місце розташування майбутньої шафи-купе у квартирі. Враховуйте, що при її встановленні можна використовувати стіни, підлогу і стелю квартири як стінки. Розсувні двері не вимагають додаткового місця для відкривання отож шафу-купе можна розмістити навіть у неширокому коридорі.

Порада 2. Продумайте, що ви будете зберігати в шафі-купе, тільки одяг чи й інші речі. Наприклад, можна облаштувати додаткові відсіки, полиці, шухляди для зберігання взуття, побутової техніки і різних дрібниць, які так важно знайти в найпотрібніший момент.

Порада 3. Врахуйте, чи будете ви в майбутньому змінювати інтер`єр квартири й переставляти меблі. Якщо так - замовляйте шафу-купе, яка буде стояти окремо, а якщо ні - вбудовану. Окрема шафа-купе - практично те ж, що і звичайна. Єдина відмінність - розсувні двері. Для зручності перестановки таку шафу "садять" на ніжки, які регулюються. Вбудована шафа-купе використовує стіни, підлогу, стелю приміщення як власні елементи, тому її переставити не можна.

Порада 4. Особливо ретельно вибирайте розсувну систему дверей. Вони будуть відкриватися багато разів і мають витримувати навантаження. Конструкціїї робляться з алюмінію та інших металів. В алюмінієвих системах коліщатка дверей знаходяться всередині конструкції. Така система частіше виходить з ладу, тому що матеріал гнучкий і не любить грубого поводження.

Порада 5. Уточніть при замовленні, де буде розташований направляючий механізм шафи-купе. Якщо внизу - він частіше забруднюватиметься і потребуватиме очищення. Якщо зверху - додатковий догляд не буде потрібний.

Порада 6. Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблені коліщатка. Металеві прослужать довше, від пластикових, навіть з тефлоновим покриттям,відмовляйтесь. Інакше через декілька місяців меблі доведеться ремонтувати.

Порада 7. Дізнайтесь товщину ДСП, з якої виготовляється фасад шафи. Це допоможе мінімізувати ризик підробки. Якщо 18 мм, то ДСП відповідає європейському стандарту Е1 за екологічними нормами. Якщо ж товщина тільки 16 мм, то вам намагаються продати вітчизняний матеріал за європейською ціною.

Порада 8. Плануйте внутрішню частину шафи-купе таким чином, щоб відстань між полицями не перевищувала 30-40 см. Цього досить, щоб скласти речі і потім довго не копирсатися в шафі, вишукуючи потрібне. Досвідчені майстри рекомендують робити відстань між полицями 32 см.

Порада 9. Бажано, щоб висота дверей не перевищувала 2,6-2,65 м. Якщо до стелі залишається простір можна зробити антресоль з іншими дверима. 

Порада 10. Якщо ви виберете для прикраси фасаду шафи-купе дзеркало, приміщення візуально розшириться. Можна замовити тоноване дзеркало або без відображення. Не бійтеся,що воно розіб`ється. Дзеркальні двері захищає плівка, а саме скло клеять на опорний щит, щоб дзеркало випадково не розбилось. Якщо таке й станеться, осколків не буде, бо дзеркало залишиться приклеєним.

Порада 11. Не встановлюйте дзеркальку шафу-купе навпроти вікна - це загрожує постійним сліпучим світлом.

Порада 12. Зверніть увагу, як і чим заклеєні торці деталей. Фахівці радять викоритовувати кромку ПВХ завтовшки 2 мм.

Порада 13. Враховуйте кожну дрібну деталь шафи-купе, щоб вона гармоніювала з інтер`єром квартири. Адже через свої габарити шафа буде першою впадати в очі.

Порада 14. Будьте уважні при підписанні договору замовлення. Зазвичай недобросовісні продавці показують гарний зразок, називають привабливу ціну, клієнт її оплачує, замовляє доставку і встановлення шафи. Через деякий час починає розуміти,що  двері відчиняються погано, коліщатка скриплять, і взагалі шафа не подобається. А в договорі не зазначено, що складові будуть оригінальними і від відомих фірм. Наполягайте на конкретизації всіх комплектуючих шафи-купе в договорі.

  Придбана в найбільшому меблевому інтернет-магазині Західної України "Захід-Меблі" ( http:/www.mebli-zahid.com) шафа-купе принесе у ваш дім дизайнерську родзинку і буде радувати високою якістю, компактністю форм і різноманітністю матеріалів. Ми враховуємо всі ваші побажання - заходь і купуйте!

м.Рівне, ТЦ "NOVUS", вул.Гагаріна, 26,

2-й поверх, відділ "Імперія меблів"

Тел. (096)300-33-88